Sistemos kūrėjas

Tel. (8 5)  215 0575
El. p. maps@hnit-baltic.lt
www.hnit-baltic.lt

Naudojama
technologija


Apklausa

Kokios informacijos norėtumėte ieškoti per Maps.lt?

Įmonių, degalinių, bankų informacijos

Kaimo turizmo sodybų

Eismo informacijos realiu laiku

Lankytinų objektų informacijos

Nekilnojamojo turto informacijos

Naujienos

Antrajam rinkimų turui žemėlapių sistema jau paruošta

2016 10 20

UAB „Hnit-Baltic" kartu su Vyriausiąja rinkimų komisija (VRK) tęsia jau keletą metų vykdomą ir populiarią iniciatyvą - rinkėjų aktyvumo ir rinkimų rezultatų duomenis pavaizduoti interaktyvių žemėlapių formoje. Tai jau tapo įprastu ir mėgstamu informacijos šaltiniu - pirmojo LR Seimo rinkimų turo žemėlapiai buvo peržiūrėti daugiau kaip 2 milijonus kartų.

UAB „Hnit-Baltic" jau pasirengė ir antrojo LR Seimo rinkimų turo žemėlapių pateikimui. Jau šiandien pateikiama pirmoji aktyvumo balsuojant iš anksto informacija. Kai tik pirmieji rezultatų duomenys bus paskelbti VRK svetainėje, jie atsiras ir žemėlapiuose. Interaktyvūs rinkimų žemėlapiai yra sinchronizuoti su VRK informacinėmis sistemomis, tad rezultatų atnaujinimo greitis ir pateikimo laikas priklausys nuo šios sistemos veikimo.

Visus šių bei ankstesnių rinkimų žemėlapius jau dabar galime rasti adresu http://vrk.maps.arcgis.com/.

„Hnit-Baltic" darbuotojai konsultuoja žurnalistus, portalų administratorius ir pataria, kaip integruoti žemėlapius į interneto svetaines ar asmeninius tinklaraščius, kaip juos naudoti televizijos laidose, rinkimų apžvalgose ar kitur. Dėl konsultacijų galima kreiptis el. paštu arcgisonline@hnit-baltic.lt  arba kitais kontaktais, pateikiamais rinkimų žemėlapių puslapyje.


 
  Atgal | Į viršų   Spausdinti